Vše proběhlo v nejlepším pořádku a není co vytknout. Velmi se mi líbila spolupráce, vedení při focení, příjemné prostředí. Milá paní fotografka i vizážistka. Perfektní líčení, které se hodilo k tématu focení.

Eliška K.
 
Focení bylo naprosto úžasné. Všechno zapadalo krásně do sebe. S výsledkem jsem více než spokojené. Můžu doporučit všem co chtějí mít krásné fotky.Děkuji mockrát a doufám, že tohle nebylo naše poslední focení :)

Daniela V.
 
Děkujeme Šárce za příjemnou atmosféru u focení, za krásné fotky a přátelský přístup. Bříško už je třetí focení a další nás čeká s miminkem=))) Moc doporučuji!

Denisa
 
Šárko, Vaše práce byla také fantastická. Určitě se na další akci uvidíme. Úžasně jste tento den zpestřila.

Linda M.
 
Musím Vám ještě jednou moc poděkovat. Fotografie jsou nádherné. Obě jsme nadšené.

Monika A.
 
Dobrý den, mockrát děkuji za zaslání náhledu k fotografiím. Jsou nádherné :) . Atmosférou celého focení jsem byla nadšená, krásný zážitek to byl.

Kristýna J.
 
Fotky jsou krásné a spolupráce s vámi super,krom toho že jste milá a pohodová tak jsem se necítila hloupě :-) Děkuji vám moc!!

Lenka
 
Šárko, moc Vám děkujeme za krásné fotečky a přejeme krásné vánoce!

Petra H.
 
Dobrý den,děkuji za zaslání odkazů na fotografie z obecního plesu v Senoradech. Jsme rádi,že ve Vám u nás líbilo.Atmosféra byla příjemná z velké míry i Vaší zásluhou.Sami jsme neočekávali takový zájem ze strany hostů,který jste však vždy zvládali s velkou profesionalitou a milým úsměvem k tomu.

Vladimír N., starosta obce
 
Fotky jsou nádherné, z fotek z podloubí s balónky nebo v tunice jsem unešená. Děkuji Tobě i Martině za líčení.

Adriana N.
 
„Fotili jsme kalendář jako vánoční dárek pro přítelkyni. Já a hlavně přítelkyně byla nadšená výsledkem. Nikdy jsem nebyl nic podobného fotit, takže jsem měl trochu strach, ale nebylo vůbec proč a focení jsem si užil a nebylo nouze i o úsměvné momenty. Hodně nápadů a prakticky vše bylo zabezpečeno, takže jsem se nemusel vůbec o nic starat. Můžu vřele doporučit.“

Lukáš L.
 
Začátkem roku jsem se svými dvěma syny navštívila krásný ateliér u Šárky Freynové. Fotografie jsou moc podařené a velice živé. Přes to, že kluci dělali neustále nějaké blbosti a bylo těžké je usměrnit, paní fotografka si s nimi hravě poradila a už se těším, až si fotografie kluků dám zarámovat

Soňa M.
 
„Úžasná fotografka. Zažila jsem už dvě focení (s přítelem venku a s rodiči v ateliéru) a bez výhrady. Profesionální přístup, super nápady a ochota “

Tereza - Terex
 
Mé první focení a od Vás profesionální přístup. Bylo to velmi příjemné :-). Fotky s kloboukem nejlepší.

Veronika K.
 
Šárka fotila naši svatbu a zažila jsem s ní focení i v ateliéru. Šárka je velice talentovaná a fotografovaní ji baví, což vyzařuje z jejich fotografií i z přístupu k focení. Celému focení vládla velice příjemná atmosféra a zejména při focení svatby mi byla i skvělou oporou...nemusím snad ani zdůrazňovat, že i výsledek stál za to..:o) Všem můžu jen vřele doporučit.

Veronika P.
 Vybraní klienti:

BarbaraDesign - spolupráce na výrobě tiskovin, reklamních bannerů, produktová fotografie

Firemní akce - reportážní fotografie ze společenských akcí, fotokoutek s okamžitým tiskem

IB Mont s.r.o. - Produktová fotografie - zakázkové interiérové dveře

Marika Studio - produktová fotografie, leták

Obilný klíček - produktová fotografie na e-shop

S.A.B. Impex - produktová a reportážní fotografie

Taxi Impuls - Produktová fotografie

Účetní na webu - portrétní fotografie